Skup Mieszkań

Skupujemy mieszkania na terenie Bytomia i Chorzowa. W każdym przypadku płacimy gotówką i dążymy do jak najszybszego sfinalizowania transakcji. Kupujemy także mieszkania zadłużone (w tym z zadłużeniem komorniczym) – osobom o dużym zadłużeniu zapewniamy lokale zastępcze.

Jesteśmy szczególnie zainteresowani mieszkaniami dwu i trzypokojowymi zlokalizowanymi w blokach na piętrach od pierwszego do przedostatniego, jednak nie wykluczmy zakupu innych lokali.

Dzięki bogatemu doświadczeniu na rynku nieruchomości jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem związany ze sprzedażą mieszkania. Składamy wyłącznie uczciwe i atrakcyjne oferty zakupu!

Kredyty

Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych. Współpracujemy z 28 bankami dzięki czemu mamy dostęp do najatrakcyjniejszych kredytów na rynku i możemy zaproponować najkorzystniejsze warunki kredytowania.

Załatwiamy wszelkie niezbędne formalności – wszystko co musi zrobić  nasz klient, to przygotować wymagane dokumenty – po naszej stronie leży ich odebranie, przygotowanie oferty, kontakt z bankiem.

Nie pobieramy żadnych opłat za nasze usługi – mamy umowy z bankami i to one płacą za naszą pracę.

Nasza oferta obejmuje szereg różnego rodzaju kredytów. W zależności od potrzeb klienta oferujemy:

Kredyty mieszkaniowe – kredyty przeznaczone na cel mieszkaniowy lub budowlany.

Kredyty samochodowe– kredyty przeznaczone na zakup pojazdów zarówno nowych jak i używanych do 3,5 tony.

Kredyty gotówkowe – pożyczka w formie gotówki, która może być zaciągnięta na różnego rodzaju cele konsumpcyjne i nie tylko. 

Kredyt konsolidacyjny– kredyt który uzyskujemy, aby spłacić inne zadłużenia lub zobowiązania względem innych ludzi, firm czy organizacji

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy 

Leasing – w ramach leasingu jedna ze stron umowy przekazuje drugiej stronie prawo do korzystania z określonej rzeczy na uzgodniony w umowie leasingu okres, w zamian za ustalone ratalne opłaty.

Oferujemy także ubezpieczenia kredytów będące gwarancją spłaty kredytu w przypadku nieszczęśliwych wypadków.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania

Profesjonalnie aranżujemy i wizualizujemy pomieszczenia. Przygotowujemy trójwymiarowe plany nieruchomości, oraz realistyczne rendery zaprojektowanych izb.

czytaj więcej >>

Scroll to Top

Porównaj