O Firmie

Pośrednictwo

Początki firmy Westor związane są ściśle z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i do dziś pośrednictwo pozostaje głównym profilem naszej działalności. Zdecydowaliśmy się otworzyć biura w Bytomiu i w Chorzowie i zaoferować nasze usługi na obszarze tych miast i w miastach przyległych. Obecnie poza wspomnianymi wyżej miastami obsługujemy Piekary Śląskie, Katowice, Siemianowice, Zabrze, Świętochłowice i Tarnowskie Góry

Skup mieszkań 

Z czasem, w odpowiedzi na sugestie naszych klientów nasza oferta poszerzyła się o skup mieszkań. Płacimy gotówką, nie przeciągamy transakcji i zawsze oferujemy uczciwe i atrakcyjne warunki zakupu

Kredyty

Dziś trudno wyobrazić sobie rynek nieruchomości bez wsparcia ze strony banków -znaczna część transakcji kupna/sprzedaży finansowana jest z kredytów hipotecznych. Szeroka oferta kredytów, liczne promocje i zmieniające się nieustannie warunki kredytowania powodują, że potencjalny kredytobiorca traci wiele godzin na wybór najkorzystniejszej dla siebie oferty i nierzadko nie udaje mu się dokonać trafnego wyboru. Wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że przez najbliższe kilkanaście a nierzadko kilkadziesiąt lat będą spłacać najtańszy kredyt polecamy skorzystanie z usług naszych doświadczonych, niezależnych doradców kredytowych – ludzi, którzy o kredytach (nie tylko hipotecznych) wiedzą wszystko.

Aranżacja Wnętrz

Od niedawna nasza oferta poszerzyła się o kompleksową usługę aranżacji wnętrz – przygotowujemy profesjonalne projekty, przeprowadzamy prace remontowe i wykończeniowe oraz oferujemy doskonałe meble na wymiar.

Westor

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Chcemy rozwijać każdy z profili naszej działalności i poszerzać ofertę tak aby maksymalnie sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Czekamy na wszelkie sugestie, zapraszamy do współpracy.

Scroll to Top

Porównaj